X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
هواداران امین زندگانی

این وبلاگ جدیدترین عکس ها،فیلم ها و اخبار مربوط به آقای امین زندگانی رو در اختیار بازدیدکنندگان می گذارد.

به گزارش کافه سینما جواد هاشمی کارگردان اختاپوس در افتتاحیه این فیلم  گفت: همه گفتند چرا برای اولین کار سینمایی ات فیلم جنگی نساختی . گفتم تخصص من کار کودک و نوجوان است و باید یکجوری دین خودم را تا وقتی زنده هستم به این سینما ادا کنم. یکی از دلایل ساخت این فیلم شاید فرار دختران  از دست پدر و مادرانی باشد که برخی مواقع بداخلاقی می کنند و این بهانه ای می شود برای آنها که از خانه بزنند بیرون. مخصوصا برای کسانی که در خانواده هایشان مشکلات اساسی دارند برای همین از این منظر نگاه کردم. خیلی از دوستان گفتند یکخورده فیلمت شنگولیه، من گفتم دوست داشتم کسانی را به سینماها بیاورم که ممکنه این جذابیت ها آنها را به سالنها بکشاند اما بخاطر 29 سال سابقه در آموزش و پرورش دوست داشتم یک کار آموزشی-تربیتی ارایه بدهم و دوست دارم بچه ها بیایند کار را ببینند. به همین دلیل از متولیان آموزش و پرورش دعوت کردیم که باعث این امر شوند. بچه ها هم پدر و مادرهایشان را بیاورند تا اگر پدر و مادری بداخلاقی می کند و موجبات شرایطی می شوند که خدای  ناکرده بچه ها از خانه بزنند بیرون، بفهمند که دارند اشتباه می کنند. باید به بچه ها هم حق بدهیم. سعی کردیم بچه ها را در این فیلم جدی بگیریم و پرهزینه ترین فیلم تاریخ سینمای کودک این مملکت را با سختی و قرض ساختیم. 
همچنین امین زندگانی(بازیگر فیلم)  همراه با همسرش الیکا عبدالرزاقی در این مراسم حضور یافته بود که تصویرشان را در کافه سینما می‌بینید. آن‌ها به تازگی با هم ازدواج کرده‌اند، که امیدواریم مبارک باشد.
در خلاصه داستان اختاپوس آمده: آهوی پیشونی سفید که به همراه پدر خود در جنگل زندگی می کند از دست بداخلاقی های پدر به ستوه آمده و تصمیم به رفتن سفر به قعر آرزوها به همراه عجوزه می کند.
امین حیایی، محمد رضا شریفی نیا، امین زندگانی، گوهر خیراندیش، سیدجواد هاشمی، نادر سلیمانی، نیلوفر خوش خلق، هومن حاجی عبدالهی و امیر غفارمنش  از بازیگران این فیلم هستند. 
                                                                    

[ پنج‌شنبه 20 مهر 1391 ] [ 12:24 ب.ظ ] [ yasi ] نظرات (8)      قالب ساز آنلاین      
جاوا اسکریپت

کد ماوس